Auto nomas eksperti

The Hertz Corporation ir pasaules lielākā auto nomas kompānija, kura dibināta Floridā ar vairāk kā 10,000 nomas punktiem 150 dažādās valstīs!

  • Pilna servisa līzings
  • Ilgtermiņa noma
  • Īstermiņa noma
  • Autoparka pārvaldība
70
+
komanda
3000
+
automašīnas
3
+
valstis
50
K+
apmierināti klienti

Daudzu gadu pieredze un starptautiski klienti

Autolux UAB ir auto nomas kompānija ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, pārstāvot pasaules lielākās auto nomas kompānijas kā Hertz, Dollar and Thrifty Baltijas valstīs. Mēs piedāvājam automašīnu nomu, rūpējamies par savu klientu auto parkiem un nepārtraukti uzlabojam savu pakalpojumu kvalitāti, lai atbilstu mūsu klientu gaidām. Tieši tāpēc mēs esam viena no pirmajām nomas kompānijām, kas piedāvā hibrīd-automašīnas saviem klientiem.

Jūsu autoparka uzturēšana ir mūsu atbildība

Hertz mērķis ir kļūt par uzticamāko un novatoriskāko transportlīdzekļu nomas un līzinga pakalpojumu sniedzēju. Mūsu vīzija ir izveidot zīmolu, kas ir sinonīms izcilībai, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus, kuri ir atbilstoši mūsu klientu mainīgajām vajadzībām. Ar plašu filiāļu tīklu, modernām tehnoloģijām un plašām zināšanām par transportēšanu mēs nodrošinām drošu un ērtu nomas pieredzi, kas ļauj sasniegt Jūsu mērķus.

Novotoriskums

Herzt pieredze ļauj rast jaunus veidus kā saviem klientiem sniegt labāko servisu. Uzturot un attīstot savu darbību Hertz spēj izprast klientu vajadzības un nemainīgi rūpēties par klientu uzlabojot un attīstot savu apkalpošanas kvalitāti.

Atbildība

Atbildība ir viena no pamatvērtībām, kas raksturo Hertz pieeju biznesam. Atbildība ir veids kā uzlabot un uzturēt attiecības ar klientiem ne tikai juridisks instruments.

Profesionalitāte

Profesionalitāte Hertz komandā atspoguļo apņemšanos sasniegt izcilību, godīgumu un cieņu pret citiem. Pateicoties tam, mēs varam izveidot spēcīgas attiecības ar saviem klientiem un partneriem un radīt paliekošu pievienoto vērtību tiem, kas mums uzticas.

Cieņa

Cieņa ir Hertz vērtību pamatelements, kas nosaka uzņēmuma mijiedarbību ar darbiniekiem, klientiem, partneriem un sabiedrību kopumā.

Aizpildi pieteikumu

Pēc pieteikuma aizpildīšanas mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā

Pieteikums veiksmīgi pabeigts

Paldies! Mēs izskatīsim jūsu pieteikumu un sazināsimies ar jums vienas darba dienas laikā.

Atgriezties uz sākumu