Projekts, kas samazināja flotes izmaksas

Izaicinājums

Euro Asista, UAB meklēja alternatīvas esošās autostāvvietas pārvaldības modeļa optimizēšanai. Uzņēmums ievēroja parasto transportlīdzekļu iegādes politiku, taču, autoparkam novecojot, radās augstas uzturēšanas un remonta izmaksas. Stratēģiskā plāna īstenošana, lai samazinātu nedrošo transportlīdzekļu skaitu, dīkstāves un autoparka uzturēšanas izmaksas, bija būtiska biznesa panākumiem un reputācijai.

Atrisinājums

Uzņēmums sāka sadarbību ar Hertz un izmantoja ieteikumus, lai samazinātu iegādes izmaksas un uzlabotu esošos transportlīdzekļus, pamatojoties uz nobraukumu un atlikušo vērtību. Balstoties uz ilgstošu sadarbību ar partneriem un transportlīdzekļu vadības pieredzi, tika izveidots esošā autoparka atjaunošanas plāns.

Rezultāti

Sadarbojoties, Euro Asista izdevās ietaupīt tūkstošiem eiro autoparka atjaunošanā un samazināt ekspluatācijas izmaksas un dīkstāves. Izmantojot finanšu analīzi, salīdzinot visu ražotāju zīmolus un modeļus un cenšoties saglabāt zemākās cenas, Hertz palīdzēja Euro Asista UAB samazināt iegādes izmaksas par 3500 eiro vienam transportlīdzeklim. Hertz nomas pakalpojums ir finansiāli samazinājis maksājumus par 25 procentiem. pēc transportlīdzekļu maiņas īstajā laikā.

 • Klients

  Euro Asista, UAB

 • Automašīnas

  Toyota Corolla, Toyota RAV4

 • Automašīnu skaits

  35

 • Sektors

  B2B

 • Mērķis

  Samaziniet flotes izmaksas

Aizpildi pieteikumu

Pēc pieteikuma aizpildīšanas mēs ar Tevi sazināsimies vienas darba dienas laikā

Pieteikums veiksmīgi pabeigts

Paldies! Mēs izskatīsim jūsu pieteikumu un sazināsimies ar jums vienas darba dienas laikā.

Atgriezties uz sākumu